مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

زیر این آســــمون آبــــــــــی

با همسرم زیر این آسمون آبی زندگی میکنیم و گاهی اینجا می نویسم

کشف بزرگی که کردم اینه که توی بارداری هرچقدر بیشتر بخوابی، بیشتر خسته میشی! یعنی دقیقاً کارکرد بدن برعکس افراد عادی میشه و با خوابیدن نه تنها خستگی برطرف نمیشه، بلکه خسته تر هم میشی!

تکبیر 


بگذریم. این روزها درگیر وام گرفتن و سنجیدن شرایط مختلفیم تا بهترین شرایطو که کمتر بهمون فشار بیاره رو انتخاب کنیم. مطمئنم اشتباه نکردیم که خونه گرفتیم اما اقساط وام هایی که قراره بگیریم یک کمی زیاد میشه! یه کم که چه عرض کنم، خیلی! اگر بتونیم وام جور کنیم و پول فروشنده رو تسویه کنیم، قسطمون در بهترین حالت ماهی 2400 میشه! حالا شما فکر کنین من قراره از چند ماه دیگه برم برای مرخصی زایمان و حقوقم 2/3 میشه و مزایا و اضافه کاری هام قطع میشه! 


تازه شم باید اسفند ماه 40 تومن هم به مستاجر بدیم که پاشه! اینو میشه یه جوری حل کرد. با کار کردن و تلاش مضاعف من و علی و نوشتن مقاله و پایان نامه و کارای این چنینی. 


باید یک سالی به خودمون فشار بیاریم. از نظر همه بهترین کارو کردیم که زودتر برای خونه اقدام کردیم و درسته بهمون فشار میاد، اما ارزششو داشت. خیلی ها هم بهمون میگن خیلی ریسک بزرگی کردین. البته اونا یحتمل ما رو با خودشون و خرج و برج و ریخت و پاش های خودشون مقایسه میکنن که چنین حرفی میزنن.


میدونم سال سختی رو در پیش داریم اما ایمان دارم یکی اون بالا هست که خیلی بزرگتر از مشکلاتمونه و به شدت هوامونو داره و کمکمون میکنه. در ضمن یه نی نی گولو داریم که هنوز نیومده برامون کلی خیر و برکت داشته. مگه میشه خدا بهمون سخت بگیره آخه؟ 


دعا کنید وام هامون جور شه و از پس همه چی به خوبی بر بیایم. من که همیشه برای همه تون دعا میکنم.چه تو حرم، چه در حالت عادی و از خدا میخوام هرکسی هر حاجتی داره، اگر به صلاحشه، به بهترین شکل برآورده به خیر بشه...


اینم از احوالات این روزهای ما! 

[ سه‌شنبه 9 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ] [ 07:51 ق.ظ ] [ فاطیما ]

[ 13 نظر ]