X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

زیر این آســــمون آبــــــــــی

با همسرم زیر این آسمون آبی زندگی میکنیم و گاهی اینجا می نویسم

سلام. خیلی وقته ننوشتم. سرم این روزها خیلی شلوغه. هفته ای سه روز کلاس خیاطی میرم. حدود 20 مدل دامن رو یاد گرفتم تا امروز (شایدم بیشتر!). خیلی لذت بخشه برام. خواهرم و مامانم خیاط هستن و همیشه لباسامو خواهرم می دوخت برام. تا وقتی شمال بودم هیچوقت احساس نیاز نمیکردم برم خیاطی یاد بگیرم. هرچی میخواستم خواهرم می دوخت. چند باری بهش گفتم یادم بده و فقط یه شلوار بهم یاد داد که خیلی سخت اومد به نظرم. برای همین بی خیال یاد گرفتن شدم.

اما از وقتی اومدم اینجا و با افزایش نجومی قیمت مانتو و شلوار و کلاً لباس، همش احساس نیاز می کردم. دروغ چرا اما بخاطر مسائل مالی و قسط زیاد نمیتونستم به خیاطی فکر کنم. تا اینکه خدا کمکمون کرد و اوضاع مالی بهتر از قبل شد. با خودم میگفتم پایان نامه مو که دفاع کردم حتماً میرم سراغش. با دیدن کارای حسنا دیگه نتونستم تحمل کنم و دست به کار شدم و دنبال کلاس عصر گشتم و بعد از یک ماه بالاخره تو زنبیل آباد یه جا پیدا کردم و زنگ زدم و قرار شد برم.

خلاصه گفتم جلسه اولو برم و اگر خوشم نیومد دیگه نمیرم. رفتم و انصافاً مربی مون که یه دختر هم سن و سال خودم بود خوب درس می داد. این شد که به طور جدی ترغیب شدم برای رفتن به کلاس و الان حدود 7-8 جلسه است که دارم میرم. 

چون علاقه مندم و خواهرم هم خیاط بوده و دیدم خیاطی شو، خیلی زود مطالبو یاد می گیرم ولی یه نفر دیگه با من هست که خیلی گیراییش پایینه و برای همین کند پیش میریم. همیشه بیشتر از سه مدل دامن نمیتونه درس بده مربی بس که سوال میکنه. دیروز که نیومده بود، در نصف زمان همیشگی 5مدل دامن یاد داد بهم! اگر قراره کند پیش بره، به مربی میگم به من جدا یاد بده. چرا من باید بخاطر یه نفر دیگه الکی عقب بیفتم و ماهی 70 هزار تومن هزینه بیخود بدم؟؟؟ تازه شم وقتم هدر بره و هی رفت و آمد کنم و از زندگیم بزنم؟

بگذریم. احساس خوبی دارم از خیاطی یاد گرفتن. حداقل از پس لباسای خودم بر میام. البته هنوز چون دوخت ها رو یاد نگرفتیم سایز بزرگ تمرین نکردیم و اندازه کوچیک برش می زنیم ولی خداییش کوک زدن و برش کردن و رولت کردن برام خیلی لذت داره. طوری که دوست دارم همش کوک بزنم! تازه شم میخوام بعدها که یاد گرفتم، روی لباسام گلدوزی و روبان دوزی هم انجام بدم و خوشگلشون کنم.

به تمام کسانی که اندکی در وجودشون به خیاطی علاقه مند هستن توصیه میکنم دست به کار شید وبرید دنبالش. اگر خانه دار هستید که فنی حرفه ای کلاسای رایگان داره صبح ها. اگرم نه که هستن آموزشگاه هایی که عصرها کلاس دارن و میتونین یاد بگیرید. اینقده کیف میده که حد نداره. هی هم با دیدن دوخت هاتون انگیزه می گیرید!

پس همین الان دست به کار شید و لذت خیاطی رو از دست ندید!

[ یکشنبه 3 آذر‌ماه سال 1392 ] [ 09:26 ق.ظ ] [ فاطیما ]

[ 15 نظر ]