مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

زیر این آســــمون آبــــــــــی

با همسرم زیر این آسمون آبی زندگی میکنیم و گاهی اینجا می نویسم

گفتم پایان نامه م که تموم میشه سرم خلوت میشه و می نویسم اما نشد. همش کار داشتم و نمیشد بنویسم. ضمن اینکه سوژه خاصی هم نداشتم برای نوشتن. یادمه مجرد که بودم گاهی وقتا روزی دو سه تا پست هم میذاشتم! هم اینکه کار خاصی نداشتم، هم اینکه اونجا کلی آدم می دیدم و سوژه برای نوشتن پیدا میکردم و حس و حالم بیشتر بود!

بگذریم. این روزها در تب و تاب خونه عوض کردن هستیم. قیمت خونه پائینتر اومده و بازار راکده. برای همین بهترین فرصته برای خونه خریدن. خونه مون رو برای فروش گذاشتیم. پارسال در تب و تاب خونه خریدن هدفمون فقط این بود که خونه جای خوبی باشه که بتونیم راحت بفروشیمش. خونه مون الان 5 ساله است و 63 متر. 

امسال میگیم خونه ش خوب باشه و منطقه اش معقول باشه. تو باجک که خونه پیدا نکردیم. همه یا متراژ بالا بود یا قیمت بالا. تو سالاریه و شهرک قدس و بلوار امین چند مورد رو دیدیم که بالای 200 تومن میشد. جاهای فوق العاده ای بود از نظر خیلی ها اما من حاضر نبودم از شهر دور باشم ولی جایی باشم که دهن پر کن باشه! ایضاً علی همینطور فکر میکنه.

بعدشم 200 تومن بدم برم خونه 70 متری که 7 متر از خونه فعلی بزرگتره، اما جاش خوبه؟ نمیخوام خو! تازه تراس هم نداشت!!!! 

دیشب رفتیم ساختمونی که اداره علی ساخته و همکاراش هم همونجان. تو 15 خرداده اما یه ساختمون شناخته شده است. قیمتش هم 200 تومنه اما 100 متره. سه تا تراس بزرگ داره. سه تا پارکینگ داره. اتاق خواب و حال پذیرایی و آشپزخونه ش بزرگتره. کابینتش زیاده و جنس خوبه. از سه طرف نور میگیره و خلاصه نقشه ش فوق العاده است چون طراحی نقشه و نماش توسط معمار انجام شده و چون برای خودشون ساختن بهترین مصالحو استفاده کردن و نظارتش هم با اداره شون بوده. 

خونه ش که فوق العاده بود. به قول علی فقط برای من ساخته شده که تو تراسش کشاورزی راه بندازم! باید ببینیم چقدر تخفیف میده بهمون و چقدر فرصت میده برای جور کردن بقیه پولمون. این چند روزی اینقدر خونه دیدیم و مزخرف بود، با دیدن اینجا دیگه هیچ خونه ای به دلم نمی شینه. خدا رو شکر سرویس هم داریم و مشکلی نداره.

خونه مون رو برای فروش گذاشتیم و امیدوارم زود به فروش بره. البته چون متراژش کمه و جاش خوبه، مشکل فروش نداریم به امید خدا! شهر املاک یه ساختمون بزرگه که توش حدود 20 تا کارشناس هستن و حتی سایت اینترنتی هم داره و میشه توش سرچ کرد و موردهای مختلف رو دید. آدرسش اینه: www.kolbeh.ir

کارمنداش خوش برخوردن و با این سیستم خیلی بهتر میشه خونه پیدا کرد. کسی تو قم دنبال خونه برای اجاره یا خرید یا فروش هست به اینجا حتماً سر بزنه.

ایندفعه نگران هیچی نیستم چون مطمئنم خدا مثل همیشه هوامونو داره و کمکمون میکنه. حتی اگر هم اینجا جور نشه، به قول علی مطمئناً خدا یه جای بهتر برامون در نظر گرفته. پس بازم نگران نیستیم چون خدایی داریم که همیشه خیرمون رو میخواد و هرچی به صلاحمونه برامون رقم میزنه

اما خب. در کنارش ازش میخوایم کمکمون کنه و همینطور به تمام کسانی که خونه ندارن تمکل مالی بده تا بتونن خونه دار شن

التماس دعا

[ پنج‌شنبه 11 مهر‌ماه سال 1392 ] [ 08:38 ق.ظ ] [ فاطیما ]

[ 13 نظر ]