X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

زیر این آســــمون آبــــــــــی

با همسرم زیر این آسمون آبی زندگی میکنیم و گاهی اینجا می نویسم

امسال روز زن مامان همسری پیشمون بود. دوست داشتم مامان منم بود و دوتا مامانا باهم بودن اما بخاطر سکته عمه ام و نیمه فلج شدن سمت چپ بدنش، مامانم میره پیشش و بعد از جلسات فیزیوتراپی ورزشش میده و بخاطر همین نیومد پیشمون. انشالله که حال عمه م خوب شه و مامانمم زودتر بیاد.
دلم براش خیــــــــــلی تنگ شده. اونقدر که چشمام پر اشک میشه وقتی یاد دوری ازش می افتم! ای کسانی که ماماناتون نزدیکتونن، قدرشونو بدونید، اذیتشون نکنید و تا میتونید بوسشون کنید و بگید دوستشون دارید! 
بگذریم، هدیه روز زن رو من پیشاپیش با خواهرشوهرم رفتم و خریدم. یک جفت کفش چرم که تابحال این مدلی و این رنگی نداشتم. یعنی اولش با این نیت نرفته بودیم. من کفش راحت و خنک نداشتم و وقتی خریدمش، تو راه پیش خودم گفتم اینو هدیه روز زن حساب میکنم تا تو این اوضاع مالی خرج اضافی بهمون تحمیل نشه!
اینم تصویر این کفش بعد از دو روز پوشیدن البته 
خوشگله. نه؟ با شلوار کرم پارچه ای قشنگ میشه.
دیروز از ساعت 5عصر با مادرشوهرم رفته بودیم بازار. علی رفته بود کلاس نظام مهندسی. تا برگردیم ساعت 10 شب شد. خسته و هلاک وارد منزل شدیم و دیدم علی هی میخنده و به یه سمت نگاه میکنه. یهوروی اُپن دو تا شاخه گل رز زرد دیدم که به روش خودش تزئین کرده بود. مدل کله قندی! زهرا جان یاد تو افتادم که عاشق رز زردی! 
ورداشته بود روی دو تا بطری نوشابه خانواده کاغذ پوستی (شبیه کاغذ روغنی شیرینی پزیه) چسبونده بود و شکل کله قند شد و گلا رو توی بطری گذاشت. من و مادرشوهرم اول فکر کردیم جدی جدی کله قند خریده برامون و با خودمون می گفتیم این کی وقت کرد کله قند بخره؟ اصلاً از کجا کله قند گیر آورد؟ یهو دیدم کله قند نیست و داستان چیه. کلی خندیدیم 
ببینید شوهر خلاق داشتن چقدر خوبه! اسباب شادی و خنده آدم میشه فراوون! 
علی جونم دستت درد نکنه عزیزم. بهترین هدیه ای بود که توی عمرم گرفته بود. جزو قشنگ ترین گلهایی بود که تابحال دیدم چرا که با عشق خریده شده بود و با عشق تزئین شده بود. ممنون مهربونم 
اینم تصویر گل های مذکور. خلاقیتش تو حلقم 

سایر تصاویر این گل رو در ادامه ببینید

بک گراند این تصویر چادر مشکیه 


یعنی ته ندید بدید بازی بودم از بس ازش عکس گرفتم!


[ چهارشنبه 11 اردیبهشت‌ماه سال 1392 ] [ 11:50 ق.ظ ] [ فاطیما ]

[ 24 نظر ]